Więcej informacji

test test test

Maszyny pakujące

Nowoczesne maszyny pakujące w folię termokurczliwą

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poliolefina

Najwyższej jakości folia termokurczliwa

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Maszyny do pakowania żywności

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Usługa Co-pakingu

Możliwość zlecenia naszej firmie pakowania

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 

Profesjonalne maszyny pakujące w folię termokurczliwą

O firmie Maripak

Firma Maripak znana między innymi z wysokiej jakości maszyn pakujących. Założona została w 1989 r. w Stambule w Turcji, przez posiadającego wieloletnie doświadczenie w zakresie technologii i pakowania Mustafę Kasapoğlu. Zakład produkcyjny mieści się na powierzchni 5 000 m². Firma zatrudnia 70 pracowników, a w tym dwa zespoły projektowo-wdrożeniowe. Jeden z nich zajmuje się rozwojem maszyn standardowych, drugi zaś rozwiązaniami niestandardowymi.

Ze względu na to, że nowoczesne maszyny pakujące w folię termokurczliwą cieszą się dużym zainteresowaniem wśród różnych branż, firma Maripak z czasem zyskała wielu dystrybutorów na całym świecie - w Polsce jest to firma Novigo Films. Struktura produkcyjna firmy została oparta na zintegrowanych, połączonych ze sobą warsztatach. Działa ona na zasadzie kolejnych etapów produkcji. Wszystkie zakłady produkcyjne w Europie i nie tylko są zasadniczo oparte na zakładach projektowych oraz montażowych.

Firma Maripak ma inną koncepcję - wykonuje ona kompletne etapy od obróbki metalu do produktu finalnego. Jej wewnętrzna produkcja jest niezależna i dąży do ulepszania projektów końcowych. Dzięki temu maszyny pakujące w folię termokurczliwą dostosowywane są do potrzeb klientów - nowe i lepsze technologie uzyskiwane w krótkim czasie to z pewnością wyróżnik charakteryzujący Maripak. Indywidualne rozwiązania, dotyczące maszyn pakujących w folię są sukcesem firmy, która zawsze na pierwszym miejscu stawia klienta - słucha go i rozwiązuje jego problemy przy pomocy niestandardowych metod. 

 

Maripak każdego roku z powodzeniem wprowadza na rynek kilkaset maszyn do pakowania produktów spożywczych, kosmetyków, żywności oraz różnorodnych wyrobów. Oferta tego typu profesjonalnego sprzętu jest rozbudowana, począwszy od prostych zgrzewarek kloszowych, do w pełni zautomatyzowanych linii pakujących.

30+

Lat na rynku

9100+

Zadowolonych Klientów

45

Dystrybutorów

Zaufali nam:

O firmie Novigo Films

Firma Novigo Films to oficjalny i wyłączny dystrybutor maszyn pakujących w folię termokurczliwą Maripak. Działa i rozwija się na terenie Polski od 2017 roku, dostarczając klientom z wielu branż wysokiej jakości automaty do pakowania oraz różnego typu folie poliolefinowe. Novigo Films priorytetowo traktuje każdego klienta - na pierwszym miejscu stawia na długoterminowe relacje, podstawą których jest wzajemne zaufanie oraz szacunek. W siedzibie firmy znajduje się również salon wystawowy - to w nim można zapoznać się z prezentacjami i testami maszyn do pakowania paczek. 

 

Oferta Novigo Films kierowana jest do kontrahentów z całego kraju, którzy posiadają firmę, a także zajmują się przemysłem produkcyjnym. Wszystkie
maszyny do pakowania w folię termokurczliwą w swoich opisach mają wyszczególnioną specyfikację, rysunek techniczny, a także dołączoną do całości wideoprezentację. W razie jakichkolwiek pytań na temat maszyn do pakowania w folię Novigo Films służy merytorycznym wsparciem - skontaktuj się z nami!

Widniejąca w ofercie folia termokurczliwa do pakowania, a także systemy pakujące w folię termokurczliwą dostępne są w wielu modelach, które różnią się między sobą pod względem gabarytów, jak i dostępnych funkcji - dzięki temu zarówno duże, jak i małe zakłady z wielu branż znajdą odpowiednią dla siebie maszynę do zgrzewania folii. Novigo Films na każdym etapie współpracy udziela merytorycznego wsparcia oraz porad - a wszystko po to, by do każdego zakładu dostarczyć wysokiej jakości, niezawodne i przede wszystkim odpowiednie maszyny pakujące w folię termokurczliwą. 
 

Aktualności

Kwiecień 10, 2024

Czym się różni poliolefina, folia termokurczliwa PVC i polietylen?

Wśród termokurczliwych materiałów wyróżnia się trzy podstawowe typy: folia termokurczliwa PVC, z polietylenu (PE) oraz z poliolefiny (POF). Każda z tych folii wykazuje odmienne charakterystyki i […]
Kwiecień 10, 2024

Jakie worki do pakowania próżniowego żywności kupować?

Pakowanie próżniowe to nie tylko sztuka konserwacji żywności. Odpowiednie worki do pakowania próżniowego to niezbędny element, aby móc w pełni wykorzystać potencjał tej metody. Jakie worki […]
Marzec 15, 2024

Jak wybrać najlepszego producenta folii termokurczliwej dla Twojej firmy?

Odpowiedni producent folii termokurczliwej to trudny wybór dla wielu przedsiębiorstw działających w sektorach takich jak produkcja, logistyka czy handel detaliczny. Folia termokurczliwa odgrywa dużą rolę w […]

+48 690 855 112

polski